Отримання стипендії від американського Фонду імені Катерини Ковшевич.

02 листопада 2022 року студентка 3-го курсу Дарія Халявка нашої кафедри отримала стипендію від американського Фонду імені Катерини Ковшевич.

За дорученням Президента Фонду доктора Христини Дурбак стипендію вручила регіональний директор Фонду – професор Ганна Капустян.

Щорічно, починаючи з 2009 року, Фонд Катерини Ковшевич надає фінансову підтримку студентам, які успішно навчаються, активно розбудовують Українську державу, пропагують українську мову в суспільстві, удосконалюють англійську мову, формують громадянське суспільство. Завдяки Фонду Катерини Ковшевич для стипендіатів відкриваються нові можливості для розвитку.

Стипендіантка висловлюєвдячність за надану стипендію Президенту Фонду Катерини Ковшевич – докторові Христині Дурбак та професору, регіональному директору Фонду Ганні Капустян.

Вітаємо і бажаємо Дарії і в подальшому брати активну участь у суспільному житті і громадській роботі університету.

 

«16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Не залишилася осторонь цього заходу і наша кафедра. На онлайн лекції на тему «Це мене стосується» обговорили питання попередження насильства в сім’ї, про кількість ризиків насильства, експлуатацію дітей в інтернеті та відповідальності за вчинення такого роду діянь.

Таким чином, проведені заходи  спонукають  здобувачів освіти  до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей,  сприяють  вихованню в них  людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.

Разом ми можемо зробити крок, щоб залишити це страшне явище у минулому, адже #ЦеМенеСтосується.