На тому тижні в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулися збори наукового Товариства студентів, аспірантів та молодих учених (НТСАМУ). Саме наукова діяльність студентів, аспірантів та молодих учених є одним із пріоритетних напрямків роботи університету.

Були на зборах і представники від нашої кафедри.

Голова НТСАМУ кафедри та факультету економіки і управління Збиранник Оксана доповіла про основні напрями діяльності в науковій роботі кафедри, зазначивши про використання різних форм роботи із здобувачами вищої освіти, необхідності залучати їх до Європейського дослідницького простору в контексті освітянської діяльності.

У ході зборів було обрано нову голову Ради НТСАМУ – нашу аспірантку Скребкову Ксенію. В своєму виступі Ксенія, зазначила щодо важливості розвитку Soft skills, тому відповідно необхідно запровадити додаткові тренінги із участю експертів з різних сфер, які були б цікаві здобувачам вищої освіти. Для виявлення потреб студентів щодо заняття науковою роботою, отриманні нових знань, Ксенія зауважила про необхідність посилання опитування за допомогою соціальних мереж.

Тож рухаємося далі! Реалізуємо себе у науковій роботі, впевнено йдемо у цьому напрямку діяльності та отримуємо вагомі досягнення у результаті наукового пізнання!