МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА СТУДЕНТСТВО!

Кафедра бізнес адміністрування, маркетингу і туризму Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського щорічно проводить Міжнародний конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проводиться з метою інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.

Конкурсні роботи надсилаються на адресу оргкомітету:
39600, Україна, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, кафедра бізнес адміністрування, маркетингу і туризму (ауд. 5501) з поміткою «На Міжнародний конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» або на електронну адресу кафедри kafedraturizma02@gmail.com.

Організаційний секретар Міжнародного конкурсу студентських
наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова
діяльність» – старший викладач кафедри бізнес адміністрування, маркетингу і туризму Збиранник Оксана Миколаївна (тел. 067 11-309-11; 099 983-27-96).

Більш детальну інформацію можна отримати за наступною адресою: