«Квест першокурсників» та патріотичний квіз

Маркетологи – першокурсники продовжують активно приймати участь у заходах університету. Так в жовтні відбулося відразу 2 заходи: «Квест першокурсників» та патріотичний квіз.

Завдяки квесту першокурсники ознайомилися з навчальними корпусами університету, дізналися про його історію та познайомилися один з одним. Кількість учасників заходу та їх активність показали, що студентам не вистачає реального спілкування, не обмеженого онлайн форматом.

Студентська команда маркетологів «Бізнесмени» долучилася і до патріотичної вікторини (квізу), присвяченої захисникам та захисницям України. Захід організували студрада та студпрофком КрНУ. За вимогами воєнного часу, вікторина проходила в укритті другого корпусу. Організатори заходу підготували для них запитання, які стосувалися політики та українських політичних діячів, українського козацтва, історії та музики. Також  була перерахована певна сума коштів на потреби Збройних Сил України.

Кафедра бажає вам подальших успіхів у навчальній, науковій та громадській діяльності.