Участь викладачів кафедри у вебінарі «Як підготуватись студенту до написання своєї академічної роботи?»

20 жовтня 2022 року викладацький склад та здобувачі кафедри “Бізнес адміністрування, маркетинг і туризм” прийняли активну участь у вебінарі на тему: «Як підготуватись студенту до написання своєї академічної роботи?», який вперше проводився для нашого університету. З привітальним словом виступили проректор із науково-педагогічної роботи та новітніх технологій в освіті, к.т.н., доцент Сергієнко С. А. та начальник навчально-методичного відділу, к.т.н., доц. Ченчева О.О.

Спікером вебінару виступив Богдан М. – менеджер по роботі програми Unichek. У своїй доповіді  спікер зосередив увагу на алгоритмі написання унікальної наукової роботи, а також конкретно представив автоматизований процес перевірки плагіату, розповів про бібліотеку користувача і про основні розділи звіту від Unichek.

У заході прийняли участь більше 200 учасників університету.