Участь першокурсників у вебінарі

28 вересня першокурсники кафедри БАМТ разом з куратором Збиранник Оксаною Миколаївною прийняли участь у вебінарі, присвяченому політиці і процедурам вирішення конфліктних ситуацій, пов`язаних з корупцією, сексуальними домаганнями, дискримінацією та академічною недоброчесністю.

Модератором заходу виступив – керівник центру моніторингу якості освіти і академічної чесності, професор кафедри обліку і фінансів Денис Загярняк. А, також спікери – доц. Ольга Літвінова, з доповіддю «Психологічна підтримка здобувачів освіти. Протидія булінгу», яка  зупинилася саме на кібербулінгу, випадки якого наразі трапляються все частіше – це образи та погрози, які надходять на електронну пошту жертви та у месенджери, цькування її у соціальних мережах і підкреслила, що у таких випадках студент не має залишатися наодинці зі своєю проблемою, йому є до кого звернутися по допомогу – таку допомогу, зокрема, готові надати психологи-фахівці кафедри психології, педагогіки та філософії.

Уповноважена з питань запобігання та виявлення корупції Анфіса Шмельова представила доповідь «Роль студентства в антикорупційній роботі університету». Доповідач зазначила, що студенти можуть повідомляти про корупційні діяння, про які їм стало відомо або ж вони самі опинилися їх фігурантами.

Доцент Людмила Васечко доповіла про «Правові засади протидії булінгу в навчальних закладах. Доповідач пояснила першокурсникам порядок подання та розгляду заяв про його випадки і детально розповіла про алгоритм дій у випадку булінгу в університеті.

Доповідь директора бібліотеки КрНУ Олени Швець «Бібліотека та академічна доброчесність» була присвячена питанням академічної доброчесності та методики пошуку необхідних матеріалів у бібліотеці.

В університеті запланована серія аналогічних заходів, які відбудуться наступного тижня.