Підсумкове засідання галузевої конкурсної комісії Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

2 червня 2022 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського в онлайн форматі відбулося підсумкове засідання галузевої конкурсної комісії Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». На конкурс надійшло 36 наукових робіт від 48 авторів з 24 закладів вищої освіти, зокрема, України (12) та світу (12). Серед іноземних учасників були представники освітніх установ Польщі, Індії, Словаччини, Казахстану, Іспанії, Латвії, Болгарії, Грузії, Естонії.

На підставі отриманих рецензій та відкритого обговорення галузевою конкурсною комісією було визначено роботи-призери. Зі словами привітання до переможців звернулась Голова журі конкурсу д.е.н., проф. Труніна Ірина Михайлівна – д.е.н., проф., завідувач кафедри бізнес адміністрування, маркетингу і туризму Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського і наголосила на тому, що незважаючи на те, що сфера освіти, як і всі сфери життя суспільства, зазнала сильних змін в умовах воєнного стану усі ми продовжуємо вчитися жити в цих нових умовах і здобувати освіту, а також залучати студентів до наукової діяльності та обмінюватися досвідом різних наукових шкіл. Також з вітальними промовами виступили члени журі Галузевої конкурсної комісії спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»: Сущенко Олена Анатоліївна – д.е.н., проф., завідувач кафедри туризму Харківського національного економічного університет ім. С. Кузнеця; Босовська Мирослава Велексівна – д.е.н., проф. кафедри готельно-ресторанного бізнесу Державного торговельно-економічного університету, Загірняк Денис Михайлович – д.е.н., проф. кафедри Обліку і фінансів Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського та гості конференції – керівники іноземних та українських закладів вищої освіти.

Цьогоріч Конкурс відбувається в умовах війни, але відрадно, що молодь живе майбутнім, дивиться в майбутнє і будує плани щодо вирішення проблем у своєму регіоні, країні та світі загалом.

Кафедра «Бізнес адміністрування, маркетинг і туризм» висловлює щиру подяку всім учасникам Конкурсу!

Бережіть себе!