17 березня на договірних умовах щодо виконання консультаційних послуг у сфері наукових досліджень з ПрАТ «Кременчукгаз» та кафедрою БАМТ розпочався цикл тренінгів «Формування економічних та управлінських компетентностей».
Під час проведення першого блоку тренінгів «Макро- та мікроекономіка, міжнародна економіка» старший викладач кафедри Збиранник О.М. обговорила з робітниками ПрАТ «Кременчукгаз» важливість вивчення здатності національних економік в умовах зростання глобальних суперечностей і трансферу кризових явищ у світовому економічному просторі адекватно реагувати на зовнішні виклики, відновлюватися і адаптуватися до них.

Також, дискутували на тему «Інфляція», у чому її небезпека та як захистити свої гроші. Проаналізували причини поглиблення інфляційного процесу та їх соціально-економічних наслідків для України, і визначили ефективні заходи антиінфляційної політики.

Розглянули динаміку рівня безробіття, ситуацію, що склалась в Україні. Стан ринку праці й тенденція до зростання числа безробітних, що свідчать про потребу прийняття заходів, необхідних для вирішення проблеми зайнятості та створення робочих місць, і зростання конкурентоспроможності національної економіки.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та щиро вдячні робітникам ПрАТ «Кременчукгаз»!