Україна вперше відзначала День єднання

Викладачі та здобувачі кафедри залучилися до заходу присвяченому консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України. Відповідно до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», 16 лютого 2022 року Україна вперше відзначала День єднання.

Мета заходу – формування у студентства високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, пошани до видатних вітчизняних історичних діячів, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків.

Участь у таких заходах спонукає молодь відчувати гордість за свою державу, робить незабутніми почуття єдності, гордості за досягнення країни, повагу до її захисників, закликає ще більше поважати і любити свою країну, свій народ, свій рідний край.

З Днем єднання, Україно! Схід, захід, південь, північ – звучить тільки разом, але звучить сильно”, – Володимир Зеленський.