ПІДСУМКИ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 076 – ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

3 червня на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична Zoom-конференція ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Конкурсна комісія розглянула 60 студентських наукових робіт, що надійшли з 44 закладів вищої освіти, серед яких: Mount royal university, Bissett school of business, Alberta Canada; Вища школа фінансів і права, м. Бєльсько-Бяла, Польща; Берлінський міжнародний університет; Університеті бізнес-інкубаторів ISMA, м. Рига, Латвія; Ризький технічний університет; Батумський державний університет імені Шота Руставелі, Грузія; Великотирновський університет «св. Кирилла та св. Мефодія» (Болгарія); Вища школа економічних і комерційних наук, Сержи (Франція); Університет Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща), «Турал Мениджмънт» ЕООД (Болгарія) та ін.

На підсумковій конференції виступило 30 студентів за трьома напрямами: туристичний бізнес; маркетинг підприємств; бізнес адміністрування підприємств. За результатами розгляду наукових робіт Галузева конкурсна комісія спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити.

Кафедра бізнес адміністрування, маркетингу та туризму висловлює щиру подяку за плідну й ефективну роботу поважному журі Галузевої конкурсної комісія спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Журі відмітило якісну підготовку до захисту робіт учасників конкурсу!

Конкурс приємно вразив учасників та гостей чіткою організацією, що ґрунтується на активному використанні сучасних технологій, представницьким складом журі, теплою доброзичливою атмосферою.

Маємо надію, що конкурс буде прогресувати і розширювати географію учасників задля популяризації наукових досліджень в галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Бажаємо творчих успіхів! І до зустрічі в наступному році.

Список переможців за посиланням http://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=2205