Віртуальна мобільність студентів та викладачів кафедри Бізнес адміністрування, маркетингу і туризму

26 листопада 2020 р. у рамках науково-дидактичного співробітництва Вища школа управління охороною праці в Катовіцах (ВШУОП) провела відкриту онлайн лекція польською та англійскою мовами на тему: «Економіка 4.0 в світлі теорії ситуаційного управління».

Мета лекції: представити напрямки змін в управлінні та визначити ключові компетентності працівників, необхідні в економіці 4.0. Лекція проходила в рамках реалізації програми віртуальної академічної мобільності для студентів та викладачів спеціальності 242 Туризм. Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Спільний захід організовано відділом розвитку міжнародної співпраці ВШУОП та центром міжнародної діяльності КрНУ. Високий рівень майстерності та професіоналізму лектора одразу був оцінений аудиторією, адже маг. Павел Мьонсек – психолог, коуч, бізнес-тренер 5 рівня кваліфікації EQF (Європейська система кваліфікацій), тренер з рекомендацією 1-го ступеня Польської Психологічної Асоціації. Фахівець з тренінгу для бізнесу в галузі: психологічних компетенцій, продажів, побудови команд, управління командами, тренінгів з управління, по роботі з важкими клієнтами, побудови відносин із клієнтами. Тренер за програмами підготовки train the trainer. Спікер протягом багатьох років на Міжнародному фестивалі науки Тиждень мозку. Практикуючий бізнес-консультант з питань розробки стратегій. Радник з питань реструктуризації підприємств.

Он-лайн лекції реалізовано на платформі ClickMeeting. Для учасників передбачалась обов’язкова реєстрація, а сама участь у лекції була безкоштовна. В мобільності прийняли участь викладачі кафедри бізнес адміністрування, маркетингу і туризму: завідувач кафедри, проф. Труніна І.М.; проф. Дружиніна В.В.; доц. Мороз О.В.; доц. Пряхіна К.А.; доц. Загорянська О.Л.; доц. Залуніна О.М. та асист. Білик М.Ю. Також долучилися до мобільності студенти спеціальності 242 Туризм, а саме: Багуш М.,  Бунак А., Волочай К., Кущ А, Гончаренко Р., Лазеба Н., Ніколаєва Д., Пащенко Д., Пенгрин О., Повстяна А., Світіха Є., Тронд О., Халявка Д., Яресько Д., Прояєв Я.
По завершенню кожної з лекцій студенти та викладачі нашого університету мали змогу ставити лектору питання та брати участь у обговоренні професійних питань.