ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Кафедра бізнес адміністрування, маркетингу і туризму КрНУ запрошує взяти участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Згідно з листом Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 26.11.2020 № 221 / 10-2427 на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ) у травні 2020/2021 навчальному році буде проходити Міжнародний конкурс студентських наукових робіт.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проводиться з метою інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.

Конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» буде проводитися за трьома напрямами:

– туристичний бізнес;

– маркетинг підприємств;

– бізнес адміністрування підприємств. 

Конкурс буде проводитися у два тури: 

Термін подання робіт на І-й тур Конкурсу – до 10 травня 2021 року (за поштовим штемпелем або за датою надсилання роботи на електронну адресу). І тур Конкурсу проходить у КрНУ з метою відбору кращих наукових робіт для участі в ІІ турі Конкурсу.

Підсумки відбору наукових робіт проводяться до 25 травня 2021 року включно. Авторам кращих наукових робіт, за поданням журі, надсилають запрошення для участі у підсумковій науково-практичній скайп-конференції для наукової доповіді та захисту роботи (презентація у вигляді PowerPoint, 10–12 слайдів).

Термін проведення ІІ-го туру Конкурсу – 31 травня 2021 року.
У Конкурсі можуть брати участь до трьох наукових робіт за кожним напрямом від одного ЗВО. Пріоритетності роботам надає участь у конкурсі студентів із іноземних закладів вищої освіти. Обов’язковою є реєстрація наукових робіт на сайті КрНУ у вкладці «Реєстрація» за наступним посиланням: (http://krnukonkurs.kdu.edu.ua/reestr_form.php).
Конкурсна робота повинна відповідати вимогам Положення про Міжнародний конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей (
http://krnukonkurs.kdu.edu.ua/doc/pologennya_konkurs_2021.pdf) 

Оголошення результатів відбудеться 01 червня 2021 р.

Конкурсні роботи надсилаються на адресу оргкомітету:
39600, Україна, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, кафедра бізнес адміністрування, маркетингу і туризму (ауд. 5501) з поміткою «На Міжнародний конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» або на електронну адресу кафедри krnukonkurs@gmail.com.
Організаційний секретар Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – старший викладач кафедри бізнес адміністрування, маркетингу і туризму Збиранник Оксана Миколаївна (тел. 067 11-309-11; 099 983-27-96).

З повагою, оргкомітет конкурсу!

Залишити відповідь