Галузева конкурсна комісія Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ПОВІДОМЛЯЄ!

26-27 травня 2020 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулося засідання галузевої конкурсної комісії ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». На конкурс надійшло 48 наукових робіт від 64 авторів з 10 країн світу, представників з 32 закладів вищої освіти за трьома тематичними секціями:

– Секція 1 «Туристичний бізнес»;

– Секція 2 «Маркетинг підприємств»;

– Секція 3 «Бізнес адміністрування підприємств».

У відбірковому турі прийняли участь наукові роботи студентів з України, Польщі, Хорватії, Грузії, Латвії, Словенії, Франції, Шотландії, Чехії, Азербайджану.

У зв’язку з оголошенням карантину відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (МОН України) від 12.03.2020 № 22.1/10-713 «Про проведення інтелектуальних студентських заходів» визначення переможців конкурсу відбулося за результатами засідання галузевої конкурсної комісії ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на підставі подвійного «сліпого» рецензування та обговорення. Визначено конкурсні роботи, авторів яких комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити дипломами: І ступеня  – 5; ІІ ступеня – 6; ІІІ ступеня  – 6.

Кафедрою Бізнес адміністрування, маркетингу і туризму разом з іноземним ЗВО Люблінським католицьким університетом Іоанна Павла II  (Польща) була представлена робота студентки Андрієнко Марії на тему «Stimulation of development of bicycle infrastructure of the modern city» (керівники: Dr. Henryk Duda, Збиранник Оксана Миколаївна, старший викладач, голова Ради молодих учених КрНУ), яка посіла І місце.
Висловлюємо глибоку подяку всім учасникам Конкурсу, науковим керівникам та членам конкурсної галузевої комісії за плідну співпрацю!